0 Kč0

Výsledky hledání pro 'naturquelle'

Nastavit vzestupně
na stránku
- / 2

Naturquelle hřejivý balzám forte na svaly a klouby - 200 ml

- 20 rostlinných extraktů - optimální vyvážené složení pro prohřátí i péči - hřeje, nepálí Obsah látky Methyl Nicotinate, která roztahuje vlásečnice, zvyšuje účinnost - působení hlavně capsicinu (papriček) zajišťuje příjemné postupné teplo, které trvá dlouho. Účinek se znovu opakuje zahřátím, pohybem apod.

217 Kč
bez DPH 179 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.610.

Naturquelle chladivý balzám na svaly a klouby - 200 ml

- 7 rostlinných extraktů - optimální vyvážené složení pro chladivý efekt - příjemně chladí a uvolňuje Chladivý účinek je zajištěn vysokým podílem zejména mentholu, eukalyptu a kafru. Balzám je vhodný i pro portovce, kteří potřebují po námaze rychlou chladivou úlevu a regeneraci.

217 Kč
bez DPH 179 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.611.
Nastavit vzestupně
na stránku
- / 2
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 37486592, emalloc: 37099144
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8431100
mage::app::init::system_config0.0014192,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00321447,152524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006011,8080
mage::app::init::stores0.023413,713,3123,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005168,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.011211,903,7361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00061057,4800
init_config_section:stores_default0.002112,224262,144
mage::app::init_front_controller0.00391391,904262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00271273,760262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008197,4800
OBSERVER: cms0.0003123,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.00071113,032262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013162,9840
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002261,7440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1600
mage::dispatch::routers_match0.7873100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.025614,279,1764,456,448
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.00091121,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014264,224262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00341373,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010171,952262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006011,604,3602,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011111,598,840786,432
OBSERVER: security_domain_policy0.0003119,3120
OBSERVER: xmlconnect0.00181387,7280
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.00151346,0160
OBSERVER: log0.00361332,3520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006185,4880
OBSERVER: pagecache0.0007142,9600
OBSERVER: persistent0.00298540,248524,288
OBSERVER: persistent_session0.0004151,1120
OBSERVER: persistent_quote0.00111207,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.00061104,3360
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalogsearch_result_index0.00181287,928262,144
OBSERVER: cadence_fbpixel_search0.00171284,712262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.7589100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005157,304262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004152,888262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0004130,1040
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.5420114,016,57613,893,632
BLOCK: formkey0.00191353,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004844,5520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003844,5520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003834,4720
BLOCK: root0.00061100,4320
BLOCK: head0.00081156,576262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00029113,2560
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011321,4160
BLOCK: js_cookies0.0004175,832262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,9360
BLOCK: after_body_start0.00071129,3760
BLOCK: global_notices0.0004172,9840
BLOCK: header0.0005186,000262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0005186,6480
BLOCK: top.links0.00061104,4720
BLOCK: store_language0.00051101,400262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00141215,768262,144
BLOCK: logged-usertop0.00091163,9120
BLOCK: top.container0.0005173,416262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004180,1200
BLOCK: global_messages0.00091143,3440
BLOCK: footer0.00071123,352262,144
BLOCK: newsletter0.0004174,1840
BLOCK: core_profiler0.0004173,704262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004167,2000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333401,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00054728,7040
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0006190,752262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131355,528262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0014447,7200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005163,2320
BLOCK: return_link0.00091159,856262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111293,416262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00191420,240524,288
BLOCK: left.poll0.00101184,6320
BLOCK: tags_popular0.0005183,208262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071205,3840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005196,952262,144
BLOCK: google_analytics0.0005199,0800
BLOCK: wishlist_link0.0005189,7760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00091249,736262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005178,816262,144
BLOCK: inject_new0.00281313,640262,144
BLOCK: 0.0004176,2160
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00311661,456786,432
BLOCK: currencymanager.js.config0.0004177,3840
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0004180,984262,144
BLOCK: cookiealert0.00061145,0160
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.488516,274,7926,553,600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00542711,128786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001231,5760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001121,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002117,0000
CORE::create_object_of::Autocompleteplus_Autosuggest_Model_Resource_Fulltext_Collection0.00391446,448524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001273137,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046444,9360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00069013,9520
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Resource_Fulltext0.0006152,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00382569,5520
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003131,4240
BLOCK: search.result0.00091108,0480
BLOCK: search_result_list0.00071130,0320
BLOCK: product_list_toolbar0.00231196,968262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091170,696262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0008152,7680
BLOCK: ajaxSlider0.0007193,6000
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006195,784262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.2110100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002472,7600
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00423038,4720
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.2021110,243,89610,485,760
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01481632,416524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018913,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,7120
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00121119,768262,144
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0006130,4960
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0009172,1120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00361245,144262,144
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006135,7680
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.026812,176,7442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003152,5360
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00562297,264262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002211,3920
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.013811,240,8241,310,720
locale/currency0.009339904,4481,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0011188,248262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0010185,128262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008172,7440
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.090915,264,7125,242,880
__EAV_LOAD_MODEL__0.058362,856,1922,883,584
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01386682,5360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.036461,979,4722,097,152
init_config_section:websites0.005711,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00956776,176524,288
OBSERVER: inventory0.01027861,920524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001818,5520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,0800
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001121,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00414359,168262,144
OBSERVER: catalogrule0.00404356,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00091124,176262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/layer/view.phtml0.001214,1600
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/result.phtml0.047611,018,2721,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00971428,920524,288
OBSERVER: review0.00961425,824524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0011120,1280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00681248,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00551224,0880
OBSERVER: tax0.0037162,0080
OBSERVER: bundle_observer0.0008167,6400
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.03651554,448524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0025113,4160
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002115,0640
CACHE_URL0.00641168,256262,144