0 Kč0

Přihlásit se, nebo vytvořit účet

Noví zákazníci

Vytvořte si účet a využívejte výhody pro registrované uživatele!

  • Nakupujte rychle bez vyplňování údajů
  • Sledujte své objednávky
  • Mějte přehled o všech svých nákupech
  • Využívejte výhod pro pravidelné zákazníky

Registrovaní zákazníci

Pokud zde máte účet, pak se prosím přihlašte.

* Povinná pole

Zapomněli jste heslo?
[profiler]
Memory usage: real: 10747904, emalloc: 10532472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.1111100
mage::app::init::system_config0.0009127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.005011,7920
mage::app::init::stores0.007311,203,1841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00231466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002142,9280
init_config_section:stores_default0.002212,2080
mage::app::init_front_controller0.00181168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011133,248262,144
mage::dispatch::routers_match0.0889100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014412,362,5522,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0003132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011227,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00161126,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,410,6562,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00621657,5200
OBSERVER: xmlconnect0.0003188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0002181,0720
OBSERVER: log0.00351200,3040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002119,1600
OBSERVER: pagecache0.0005119,3120
OBSERVER: persistent0.00088182,0720
OBSERVER: persistent_quote0.00061137,2400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005186,0880
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login0.0726100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,4880
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_load0.0004125,7600
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_generate_blocks0.025113,240,2642,883,584
BLOCK: formkey0.00051126,5760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003553,1760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002553,0480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001553,0480
BLOCK: root0.0004171,3280
BLOCK: head0.0003174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.0001598,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011421,5120
BLOCK: js_cookies0.0003167,1920
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00041111,824262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5120
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,4480
BLOCK: top.links0.0003167,904262,144
BLOCK: store_language0.0003167,8560
BLOCK: catalog.topnav0.00051112,3360
BLOCK: logged-usertop0.0003184,496262,144
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0004165,6800
BLOCK: global_messages0.0005181,528262,144
BLOCK: footer0.00041101,4880
BLOCK: newsletter0.0003165,8240
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,272262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00133107,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022314,0080
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0014480,2080
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2480
BLOCK: return_link0.00061140,560262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051160,7200
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,0960
BLOCK: inject_new0.00191314,088524,288
BLOCK: 0.0003156,1520
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,4720
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003167,5200
BLOCK: cookiealert0.00041130,424262,144
BLOCK: customer_form_login0.0007176,8800
BLOCK: captcha0.0004169,1440
BLOCK: persistent.remember.me0.0004170,032262,144
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_render0.0454100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001352,0880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00312125,8400
frontend/default/webdevel/template/page/1column.phtml0.041512,019,2482,097,152
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01131511,136524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017811,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0001342,0400
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004127,7600
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0005180,1600
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0003120,128262,144
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0006151,5840
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0009172,3040
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00301118,240262,144
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,1280
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01681746,648786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00592219,624262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0008144,8400
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00671310,816524,288
locale/currency0.00393198,232262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004143,120262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,160262,144
frontend/default/webdevel/template/persistent/customer/form/login.phtml0.00561534,432524,288
CACHE_URL0.0022157,5360