0 Kč0

Přihlásit se, nebo vytvořit účet

Noví zákazníci

Vytvořte si účet a využívejte výhody pro registrované uživatele!

  • Nakupujte rychle bez vyplňování údajů
  • Sledujte své objednávky
  • Mějte přehled o všech svých nákupech
  • Využívejte výhod pro pravidelné zákazníky

Registrovaní zákazníci

Pokud zde máte účet, pak se prosím přihlašte.

* Povinná pole

Zapomněli jste heslo?
[profiler]
Memory usage: real: 10747904, emalloc: 10534768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.1170100
mage::app::init::system_config0.0010127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.006111,7920
mage::app::init::stores0.007411,203,2241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00211466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002142,9280
init_config_section:stores_default0.002112,2080
mage::app::init_front_controller0.00191168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00151101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013133,248262,144
mage::dispatch::routers_match0.0931100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014812,362,5042,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0003132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012227,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181126,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,410,5922,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00611657,5280
OBSERVER: xmlconnect0.0003188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0002181,0720
OBSERVER: log0.00341200,3040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002119,1600
OBSERVER: pagecache0.0005119,3200
OBSERVER: persistent0.00088182,0640
OBSERVER: persistent_quote0.00051137,2480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004186,0960
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login0.0764100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,4880
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_load0.0005125,7600
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_generate_xml0.001316560
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_generate_blocks0.023513,240,7042,883,584
BLOCK: formkey0.00051126,5760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0002553,1760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002553,0480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002553,0480
BLOCK: root0.0005171,3280
BLOCK: head0.0004174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.0001598,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5120
BLOCK: js_cookies0.0004167,1920
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00041111,800262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5120
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,4480
BLOCK: top.links0.0003167,904262,144
BLOCK: store_language0.0003167,8560
BLOCK: catalog.topnav0.00051112,3360
BLOCK: logged-usertop0.0004184,632262,144
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,6800
BLOCK: global_messages0.0005181,528262,144
BLOCK: footer0.00041101,4880
BLOCK: newsletter0.0003165,8240
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,264262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00153106,9280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032314,0080
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0014480,2080
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003157,2480
BLOCK: return_link0.00061140,552262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051160,720262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00221314,088524,288
BLOCK: 0.0002156,1520
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,4720
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003167,5200
BLOCK: cookiealert0.00041130,440262,144
BLOCK: customer_form_login0.0007176,8640
BLOCK: captcha0.0004169,1440
BLOCK: persistent.remember.me0.0005170,024262,144
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_render0.0507100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001352,0880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00332125,8400
frontend/default/webdevel/template/page/1column.phtml0.046412,019,2722,097,152
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01231511,160524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017811,1440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002342,0400
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004127,7600
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0006180,1600
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0004120,136262,144
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0006151,5840
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0010172,3040
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00381118,168262,144
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,1280
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01901746,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00682219,608262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0009144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00741310,792524,288
locale/currency0.00433198,216262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,104262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,160262,144
frontend/default/webdevel/template/persistent/customer/form/login.phtml0.00611534,464524,288
CACHE_URL0.0023157,7600