0 Kč0
Intact rolička hroznový cukr s vit. C CITRÓN - 40 g

Intact rolička hroznový cukr s vit. C CITRÓN - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí citrónu. Bez lepku a laktózy.

Cena s DPH
24 Kč
Cena bez DPH
21 Kč
ks
Skladem > 5 ks
Nechejte rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Další informace

Složení Dextróza = hroznový cukr (85 %), vitamin C (kyselina L-askorbová) 120 mg/1 past. = 150 % RHP, zcela ztužené rostlinné tuky (řepkový, kokosový, palmový), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, aroma. *RHP = referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
Katalogové číslo 80.501
Balení 40 g

Pouze registrovaní zákazníci mohou psát komentáře. Přihlaste se nebo registrujte

vyzkoušejte také

Intact rolička hroznový cukr s vit. C ANANAS - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí ananasu. Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C ANANAS - 40 g
24 Kč
bez DPH 21 Kč
Skladem > 5 ks

Intact rolička hroznový cukr s vit. C BANÁN - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí banánu. Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C BANÁN - 40 g
24 Kč
bez DPH 21 Kč
Skladem > 5 ks

Intact rolička hroznový cukr s vit. C BOYSENBERRY - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí boysenberry (ostružinomalina). Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C BOYSENBERRY - 40 g
24 Kč
bez DPH 21 Kč
Skladem > 5 ks

Intact sáček hroznový cukr ZAHRADNÍ MIX - 100 g

Směs pastilek s hroznovým cukrem a příchutí višně, černého rybízu, jahody a jablka. Bez lepku a laktózy.

Intact sáček hroznový cukr ZAHRADNÍ MIX - 100 g
53 Kč
bez DPH 46 Kč
Skladem > 5 ks

Intact rolička hroznový cukr s vit. C TŘEŠEŇ - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí třešně. Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C TŘEŠEŇ - 40 g
24 Kč
bez DPH 21 Kč
Skladem > 5 ks

Intact Demosana bonbóny z hrozn. cukru s 10 vit. - 500 g

Doplněk stravy, vitaminový přípravek. Intact DEMOSANA hroznový cukr jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s dextrózou

Intact Demosana bonbóny z hrozn. cukru s 10 vit. - 500 g
385 Kč
bez DPH 335 Kč
Skladem > 5 ks
[profiler]
Memory usage: real: 42205184, emalloc: 41470504
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7963100
mage::app::init::system_config0.0017192,7200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00391447,112524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005911,8080
mage::app::init::stores0.027713,713,6723,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006168,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.013111,903,7761,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00081318,7280
init_config_section:stores_default0.002312,224262,144
mage::app::init_front_controller0.00451391,920262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00331273,776262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008197,4800
OBSERVER: cms0.0003123,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.00081113,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.0001127,7040
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0017166,5600
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00091638,4240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001281,8320
mage::dispatch::routers_match0.7315100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033413,990,8564,194,304
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.00101121,1760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018264,288262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00401373,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012171,968262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,604,3522,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.018011,597,760786,432
OBSERVER: security_domain_policy0.0004119,2480
OBSERVER: xmlconnect0.00231387,7040
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.00191345,9920
OBSERVER: log0.00961332,3120
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0008185,4880
OBSERVER: pagecache0.0007142,0640
OBSERVER: persistent0.00338540,216524,288
OBSERVER: persistent_session0.0005150,8560
OBSERVER: persistent_quote0.00121207,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.00061104,560262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6945100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0009696,8080
DISPATCH EVENT:model_load_before0.00071598,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00271256,016262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002878146,440262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.083965,093,0724,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191207,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00056444,9360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00089314,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02016762,920524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4720
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.047363,054,1763,145,728
init_config_section:websites0.005611,744262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01046765,496524,288
OBSERVER: inventory0.01137854,320786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021227,5760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_init0.03721590,8482,621,440
OBSERVER: autocompleteplus_autosuggest0.03711590,2962,621,440
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_init_after0.00591785,7360
OBSERVER: cadence_fbpixel_product_init_after0.00591782,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.009411361,9600
OBSERVER: catalogrule0.009011360,8720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Resource_Rule0.0002116,5600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.032512,460,2401,048,576
OBSERVER: reports0.031512,304,4401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00571611,672524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001241,6400
OBSERVER: sendfriend0.00091150,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006157,0960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005152,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0208140,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.071919,814,9129,699,328
BLOCK: formkey0.00191353,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00061196,2320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041196,4720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041196,2000
BLOCK: root0.00071100,416262,144
BLOCK: head0.00081156,6560
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.000212418,0080
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011524,6320
BLOCK: js_cookies0.0004175,8320
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001917,3440
BLOCK: after_body_start0.00061129,3680
BLOCK: global_notices0.0004173,008262,144
BLOCK: header0.0005186,0000
BLOCK: custom_currency_selector0.0005186,6800
BLOCK: top.links0.00061104,528262,144
BLOCK: store_language0.00061101,4080
BLOCK: catalog.topnav0.00141216,040262,144
BLOCK: logged-usertop0.00071129,7680
BLOCK: top.container0.0005173,4160
BLOCK: breadcrumbs0.0005180,1200
BLOCK: global_messages0.00101143,448262,144
BLOCK: footer0.00071123,3600
BLOCK: newsletter0.0004174,184262,144
BLOCK: core_profiler0.0004173,6960
BLOCK: cms_footer_links0.0004167,2000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323391,616524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001410563,5040
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141359,672262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00204114,704262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004163,2320
BLOCK: return_link0.00091159,8960
BLOCK: cart_sidebar0.00121293,448262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211420,264524,288
BLOCK: left.poll0.00101184,560262,144
BLOCK: tags_popular0.0005183,1920
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081205,384262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005196,9360
BLOCK: google_analytics0.0005199,1200
BLOCK: wishlist_link0.0005189,7760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00101249,592262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005178,8160
BLOCK: inject_new0.00191108,304262,144
BLOCK: 0.00112229,168262,144
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00291588,128524,288
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7360
BLOCK: currencymanager.js.config0.0004177,400262,144
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0004180,9600
BLOCK: cookiealert0.00061145,032262,144
BLOCK: product.info0.00351321,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001112,9760
BLOCK: product.review.form0.00451583,032524,288
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00111195,024262,144
BLOCK: product.info.media0.00071177,024262,144
BLOCK: product.info.upsell0.00061114,5920
BLOCK: product.info.additional0.0005175,4640
BLOCK: product.description0.0004171,304262,144
BLOCK: product.attributes0.0005182,8480
BLOCK: product.info.options0.00071105,3920
BLOCK: html_calendar0.00061103,536262,144
BLOCK: product.info.container10.0005177,0320
BLOCK: catalog.product.related0.0006198,864262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00151287,736262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005177,8080
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004176,0800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,976262,144
BLOCK: product_tag_list0.0005193,0800
BLOCK: productalert.price0.0005182,656262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0009197,3840
BLOCK: product.info.simple0.0005186,4960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006195,7440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4503100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003603,3840
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00493544,2000
frontend/default/webdevel/template/page/1column.phtml0.439317,867,8968,388,608
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01501628,648786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018812,3200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003553,1680
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00131119,0640
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0006130,7360
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0010172,112262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00381244,864262,144
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0007135,7840
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.023711,424,5761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003152,5360
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00602296,696262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002211,3920
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0013172,5920
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00931418,032524,288
locale/currency0.005569253,576524,288
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0010188,232262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0009185,128262,144
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.100011,179,2081,310,720
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Catalog_Category0.006663504,936524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.00051266,5360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00041266,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0074187141,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036011,2400
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.008560154,7200
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0009172,7680
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.069911,166,4801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001116,5200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00022213,7680
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0002221,5360
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00081124,224262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view.phtml0.210212,385,8882,621,440
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/media.phtml0.012214,568262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0012140,4000
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/addto.phtml0.00191109,816262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01051276,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005111,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0004110,6960
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0192385,9600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0119372,0960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00243164,680262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00491135,1920
OBSERVER: bundle_observer0.00512139,5120
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.11561795,016786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00201250,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003110,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00231160,424262,144
OBSERVER: tax0.0006156,3200
CACHE_URL0.00791193,208262,144