0 Kč0
Intact rolička hroznový cukr s vit. C JAHODA - 40 g

Intact rolička hroznový cukr s vit. C JAHODA - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí jahody. Bez lepku a laktózy.

Cena s DPH
24 Kč
Cena bez DPH
21 Kč
ks
Skladem > 5 ks
Nechejte rozpustit na jazyku. Doporučená dávka 2-3 pastilky denně. Není vhodné pro diabetiky a děti do 3 let. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Další informace

Složení Dextróza = hroznový cukr (84 %), vitamin C (kyselina L-askorbová) 120 mg/1 past. = 150 % RHP, ovocný prášek malinový, zcela ztužené rostlinné tuky (řepkový, kokosový, palmový), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, aroma. *RHP = referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby
Katalogové číslo 80.504.
Balení 40 g

Pouze registrovaní zákazníci mohou psát komentáře. Přihlaste se nebo registrujte

vyzkoušejte také

Intact Demosana bonbóny z hrozn. cukru s 10 vit. - 500 g

Doplněk stravy, vitaminový přípravek. Intact DEMOSANA hroznový cukr jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s dextrózou

Intact Demosana bonbóny z hrozn. cukru s 10 vit. - 500 g
385 Kč
bez DPH 335 Kč
Skladem > 5 ks

Intact rolička hroznový cukr s vit. C MARAKUJA - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí marakuji. Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C MARAKUJA - 40 g
-21% 24 Kč
19 Kč
bez DPH 17 Kč
Skladem > 5 ks

Intact rolička hroznový cukr s vit. C CITRÓN - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí citrónu. Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C CITRÓN - 40 g
24 Kč
bez DPH 21 Kč
Skladem > 5 ks

Intact rolička hroznový cukr s vit. C MALINA - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí maliny. Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C MALINA - 40 g
24 Kč
bez DPH 21 Kč
Skladem > 5 ks

Intact rolička hroznový cukr s vit. C ČERNÝ RYBÍZ - 40 g

Doplněk stravy. Pastilky z hroznového cukru s vitaminem C a příchutí černého rybízu. Bez lepku a laktózy.

Intact rolička hroznový cukr s vit. C ČERNÝ RYBÍZ - 40 g
24 Kč
bez DPH 21 Kč
Skladem > 5 ks

Intact sáček šumivé pastilky BRAUSE-MIX s vit. C - 100 g

Doplněk stravy, vitamínový přípravek Intact BRAUSE MIX jsou na jazyku rychle rozpustné šumivé pastilky s hroznovým cukrem a vitamínem C.

Intact sáček šumivé pastilky BRAUSE-MIX s vit. C - 100 g
53 Kč
bez DPH 46 Kč
Skladem > 5 ks
[profiler]
Memory usage: real: 25952256, emalloc: 25330240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8162100
mage::app::init::system_config0.0009127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.006311,7920
mage::app::init::stores0.007011,203,2241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00201466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071318,5440
init_config_section:stores_default0.002312,2080
mage::app::init_front_controller0.00191168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00151101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.0001127,1440
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011136,480262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00081638,3600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001281,8160
mage::dispatch::routers_match0.7928100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013812,364,0642,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013227,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00151126,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,410,5842,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00581660,0480
OBSERVER: xmlconnect0.0003188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0001181,0720
OBSERVER: log0.00331203,6000
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002119,1600
OBSERVER: pagecache0.0004118,5920
OBSERVER: persistent0.00088181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00051137,8160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.7785100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003629,5760
DISPATCH EVENT:model_load_before0.00061598,0400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0011195,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00217896,6240
__EAV_LOAD_MODEL__0.058462,040,4162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010198,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00069314,4160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01886849,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02836549,048524,288
init_config_section:websites0.005511,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00726243,2400
OBSERVER: inventory0.00827329,8320
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021221,7360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_init0.03391401,4961,835,008
OBSERVER: autocompleteplus_autosuggest0.03391400,8401,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_init_after0.00601734,6160
OBSERVER: cadence_fbpixel_product_init_after0.00591731,6320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.010711360,9200
OBSERVER: catalogrule0.010311359,8320
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Resource_Rule0.0002116,4560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.025712,411,6481,572,864
OBSERVER: reports0.024612,258,4321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00761594,840524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001241,6240
OBSERVER: sendfriend0.00091148,2240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,4880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0129140,2000
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.051917,233,7767,077,888
BLOCK: formkey0.00051126,704262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051196,1200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031196,376262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031196,1040
BLOCK: root0.0005171,3280
BLOCK: head0.0003174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.000212417,9920
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0160
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,8720
BLOCK: after_body_start0.00041111,816262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5200
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,448262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0003167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00051112,360262,144
BLOCK: logged-usertop0.0003171,4960
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,6800
BLOCK: global_messages0.0005181,528262,144
BLOCK: footer0.00041101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,8240
BLOCK: core_profiler0.0003156,896262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00143102,4560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001210562,552262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061236,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0013456,752262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00061140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00051211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041160,6560
BLOCK: left.poll0.00051115,040262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041165,736262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003185,2480
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,072262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,7360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,096262,144
BLOCK: inject_new0.0017181,5840
BLOCK: 0.00092200,5200
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00061229,520262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7200
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,984262,144
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003167,5200
BLOCK: cookiealert0.00041130,4240
BLOCK: product.info0.00341309,240524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001112,9600
BLOCK: product.review.form0.00441569,472524,288
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00111183,9600
BLOCK: product.info.media0.00071165,784262,144
BLOCK: product.info.upsell0.00061108,952262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,1120
BLOCK: product.description0.0004166,9280
BLOCK: product.attributes0.0005178,4800
BLOCK: product.info.options0.00071100,9520
BLOCK: html_calendar0.0006199,1680
BLOCK: product.info.container10.0005172,648262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0006193,0480
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00141281,048262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005173,3840
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005171,664262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005175,1280
BLOCK: product_tag_list0.0005188,4720
BLOCK: productalert.price0.0005178,2480
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0008196,7360
BLOCK: product.info.simple0.0005180,704262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6139100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002603,2880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00493540,6960
frontend/default/webdevel/template/page/1column.phtml0.602716,717,9687,340,032
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01111343,096524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017811,1440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003553,0560
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004126,9440
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004127,1040
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0005125,1440
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00311115,3840
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,1440
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01781594,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,976262,144
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00602217,080262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0009144,7200
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00721159,5040
locale/currency0.00427277,9440
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,1120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,1600
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.090311,155,8081,048,576
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Catalog_Category0.007363500,816262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.00041266,5200
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00041266,5280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0069187141,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036011,2240
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.007160143,6480
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008171,9440
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.070211,191,0801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001116,4320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00022213,7040
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001231,5600
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00081121,816262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view.phtml0.394412,548,1202,883,584
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/media.phtml0.09901238,792262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0012139,6320
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/addto.phtml0.00171108,8320
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01001272,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0003110,4480
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0022383,5360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0079370,6560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00233161,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00211133,040262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00232137,408524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.24751803,760786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00211246,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003110,3920
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00221157,824262,144
OBSERVER: tax0.0005156,2080
CACHE_URL0.00811193,416262,144