0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2

FIT Lady 2 sady - 1 ks

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE ZALOŽENÁ NA BIOENERGETICKÝCH BOLESTIVÁ MENSTRUACE? OBJEVTE NÁPLAST, KTERÁ DĚLÁ ŽIVOT LEPŠÍM LIDSKÉ TĚLO A BIOENERGIE Bioenergetické paprsky jsou formou elektromagnetického záření, jako světlo, které je pouhým okem neviditelné. Naše tělo přijímá a vysílá bioenergetické vlny, které pronikají do organických látek a do vody, což vytváří rovnoměrné zahřátí. Různé mezinárodní lékařské výzkumy ukázaly, jakým způsobem jsou tyto vlny schopny zbavit tělo toxinů. Tyto toxiny jsou obecně kyselinotvorné a pokud se můžou hromadit v těle, může dokonce dojít k blokaci krevního oběhu. Bioenergetické paprsky mohou být využívány pro expanzi kapilárních cév a rozpouštění toxinů tak, aby mohly být vyloučeny močí a potem. Bylo rovněž prokázáno, že tyto paprsky jsou selektivně absorbovány tkáněmi, které potřebují zvýšit energii. Tento jev je známý jako “Rezonanční absorpce”.

310 Kč
bez DPH 270 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 92.207.

Nanointimka Ag+ Cu - 300 ml

Nasil NANO INTIMA je jemný gel pro intimní hygienu s aktivním komplexem nanostříbra a nanomědi, který mírní podráždění a dodává pocit svěžesti a komfortu po celý den. Nanostříbro a nanoměď mají antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové vlastnosti. Díky obsahu D-panthenolu přináší úlevu od svědění. Kolagen zabraňuje vysoušení sliznice a zajišťuje optimální vlhkost. Je vhodný ke každodennímu použití.

271 Kč
bez DPH 224 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 90.504.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20328744
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3291100
mage::app::init::system_config0.0009127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.005111,7920
mage::app::init::stores0.013411,203,1841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00361466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006986,960262,144
init_config_section:stores_default0.002112,2080
mage::app::init_front_controller0.00171168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0002156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012136,368262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002291,9280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001151,1920
mage::dispatch::routers_match0.2997100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012812,360,7762,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012227,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00141126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,410,5922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521656,7600
OBSERVER: xmlconnect0.0002188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0001181,0720
OBSERVER: log0.00311200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001119,1600
OBSERVER: pagecache0.0003118,6000
OBSERVER: persistent0.00078181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00051137,8000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2859100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.007469755,224524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002271,7040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001131,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002217,2000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005131,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041915,667,3445,505,024
BLOCK: formkey0.00051126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003854,4880
BLOCK: root0.0005171,352262,144
BLOCK: head0.0004174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00029013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00041111,800262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5200
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,448262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0003167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00141112,3360
BLOCK: logged-usertop0.00201171,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036211,5920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.007962204,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001210964,9200
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,688262,144
BLOCK: global_messages0.0005181,5280
BLOCK: footer0.00041101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0011355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061234,552262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0012456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00061140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00051211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051160,6640
BLOCK: left.poll0.00051115,016262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041165,760262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,760262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00171106,448262,144
BLOCK: 0.0002156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00051164,856262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7200
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003168,0320
BLOCK: cookiealert0.00041130,552262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0006189,640262,144
BLOCK: category.products0.00381208,1360
BLOCK: product_list0.00071124,032262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00471691,448786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00087287,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059013,9360
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091166,1600
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004171,728262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2334100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00463136,5200
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.224018,404,7448,650,752
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01241461,600524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004128,2960
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0003120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0006151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0010173,3360
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00711115,4640
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005121,1680
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01691745,984786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00472217,344262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0010144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00731310,768262,144
locale/currency0.004339199,920262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005143,0800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,1600
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.02781590,272786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008172,2480
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.073513,206,8003,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.046261,586,5201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0008198,168262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01316745,528524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02436357,816262,144
init_config_section:websites0.005011,728262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00616253,376262,144
OBSERVER: inventory0.00837337,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001814,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,0160
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001121,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00414354,968262,144
OBSERVER: catalogrule0.00404352,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00071121,6080
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.063312,451,8882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00361392,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01501425,184262,144
OBSERVER: review0.01491422,208262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0039120,9360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00921247,752262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00651224,080262,144
OBSERVER: tax0.0031164,368262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0007167,5840
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.03521486,976524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0024112,5360
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002114,8560
CACHE_URL0.00711169,232262,144