0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 3

Silymarin forte 4 - Imunitní systém, Naturprodukt - 40 tbl

Doplněk stravy. Bylinný přípravek. Přispívá ke zdraví jater a imunitního systému Přípravek Silymarin forte 4 - Imunitní systém obsahuje silymarin (extrakt získaný ze semen ostropestřce mariánského) a vitamin D. Ostropestřec mariánský přispívá ke zdraví jater, trávení, čištění organismu, napomáhá udržení normální hladiny cukru v krvi a zdraví srdce. Vitamin D přispívá k udržení normálních svalových funkcí, kostí, zubů a normální funkci imunitního systému.

235 Kč
bez DPH 204 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.414.

Naturprodukt čajová směs "Játra" - 100 g

Bylinná čajová směs „Játra“, sestavená na podporu příznivých účinků na činnost jater.

126 Kč
bez DPH 110 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 13.813.

Ostropestřec mletý - 200 g

Nepostradatelná bylina pro normalizaci a optimílní funkci jater a žlučníku. Napomáhá také udržení normální hladiny cukru v krvi, normální činnosti srdce a přirozené obranyschopnosti.

72 Kč
bez DPH 63 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 13.820.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 3
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 37224448, emalloc: 36538064
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4899100
mage::app::init::system_config0.0016192,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371447,040524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006411,8080
mage::app::init::stores0.027313,713,7683,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006168,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.012711,903,7921,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071037,3840
init_config_section:stores_default0.002612,224262,144
mage::app::init_front_controller0.00421391,896262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00311273,760262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008197,4800
OBSERVER: cms0.0003123,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.00081113,008262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0023166,4000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002312,0880
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001161,2720
mage::dispatch::routers_match0.4231100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027713,990,5684,194,304
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.00101121,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0016264,2960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00391373,112524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011171,936524,288
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,604,4402,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.012311,597,480524,288
OBSERVER: security_domain_policy0.0003119,2480
OBSERVER: xmlconnect0.00211387,6080
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.00171345,8960
OBSERVER: log0.00421332,2400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0007185,4880
OBSERVER: pagecache0.0006141,9920
OBSERVER: persistent0.00328540,232262,144
OBSERVER: persistent_session0.0005150,8320
OBSERVER: persistent_quote0.00121207,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.00071104,5840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3918100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008469764,584786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002291,8640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001141,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003217,6160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006157,2320
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005152,8160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005131,3200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.072018,980,6488,912,896
BLOCK: formkey0.00211353,768262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005864,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003864,6480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003854,5680
BLOCK: root0.00081100,416262,144
BLOCK: head0.00091156,6000
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00029013,1120
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011321,4240
BLOCK: js_cookies0.0005175,8320
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,9360
BLOCK: after_body_start0.00071129,3920
BLOCK: global_notices0.0005172,992262,144
BLOCK: header0.0005186,0080
BLOCK: custom_currency_selector0.0005186,6480
BLOCK: top.links0.00081104,488262,144
BLOCK: store_language0.00061101,4080
BLOCK: catalog.topnav0.00151215,880262,144
BLOCK: logged-usertop0.00401443,064524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00046211,6080
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.010062407,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001311167,1040
BLOCK: top.container0.0005173,4400
BLOCK: breadcrumbs0.0006180,1200
BLOCK: global_messages0.00111143,376262,144
BLOCK: footer0.00071123,3280
BLOCK: newsletter0.0005174,192262,144
BLOCK: core_profiler0.0005173,6960
BLOCK: cms_footer_links0.0005167,2000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00223157,640524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0006190,4800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161355,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00204114,4080
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005163,224262,144
BLOCK: return_link0.00111159,8640
BLOCK: cart_sidebar0.00131293,352524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221420,448262,144
BLOCK: left.poll0.00121184,640262,144
BLOCK: tags_popular0.0005183,1920
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091203,992262,144
BLOCK: google_analytics0.0006199,0800
BLOCK: wishlist_link0.0005189,800262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00111249,592262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005178,8160
BLOCK: inject_new0.00301313,376262,144
BLOCK: 0.0005176,240262,144
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00221386,976262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7360
BLOCK: currencymanager.js.config0.0004176,880262,144
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0005181,4720
BLOCK: cookiealert0.00071145,144262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005198,8160
BLOCK: ajaxSlider0.0007194,0960
BLOCK: category.products0.00411217,392262,144
BLOCK: product_list0.00071130,016262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.009611,389,5601,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001474137,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046444,9360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00079114,0960
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00101170,728262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005176,1440
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,9680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006195,7200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3063100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,8080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00483139,7680
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.2968113,900,42414,680,064
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01841842,040786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0021913,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003462,9680
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00141120,344262,144
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0006130,4560
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0007144,6000
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0009172,9120
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.00201170,104262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00381244,832262,144
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0007139,8640
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.030212,406,1922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0004152,5360
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00592297,064262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002211,3920
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0013172,6560
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.015711,399,1921,572,864
locale/currency0.009545905,064786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0011188,1840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0010185,0640
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.03011608,472786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008172,7440
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.102416,234,6646,291,456
__EAV_LOAD_MODEL__0.075873,605,8803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00181207,856524,288
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02017806,936524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.043071,983,9201,835,008
init_config_section:websites0.006411,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01107788,616786,432
OBSERVER: inventory0.01218875,288786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021023,0640
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001127,6880
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001141,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00444358,960262,144
OBSERVER: catalogrule0.00424356,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00091124,1920
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.085412,657,4082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00441446,016524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01031480,928524,288
OBSERVER: review0.01031477,832524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0024129,272262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00571245,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00331221,7600
OBSERVER: tax0.0009158,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0008167,6080
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.05941506,280524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0028113,2400
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002314,8800
CACHE_URL0.00691170,9760