0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2

Cranmanosa močové cesty a imunita - 500 ml

Doplněk stravy v tekuté formě Brusinko-kopřivový sirup s manózou. Extrakt z kopřivy podporuje fyziologickou funkci močových cest vylučování vody z těla. Podporuje tak pročistění organismu. Extrakt z plodu brusinky má antioxidační efekt, který podporuje přirozenou obranyschopnost.

298 Kč
bez DPH 259 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 14.100.

Cranmanosa močové cesty a imunita - 60 tbl

Kombinace extraktu brusinek a kopřivy dvoudomé obohacené o D-manózu. Extrakt kopřivy podporuje normální činnost ledvin, vylučování vody z organismu a přispívá k normální funkci prostaty. Extrakt z plodů brusinek má antioxidační efekt a společně s extraktem kopřivy podporují přirozenou obranyschopnost organismu. Brusinkový extrakt 25%, D-manóza, extrakt z kopřivy 20%.

199 Kč
bez DPH 173 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 14.101.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20316576
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3456100
mage::app::init::system_config0.0009127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7920
mage::app::init::stores0.006811,203,2241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00211466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005986,960262,144
init_config_section:stores_default0.002412,2080
mage::app::init_front_controller0.00181168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00131101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010136,368262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002291,9280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001151,1920
mage::dispatch::routers_match0.3234100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013112,360,8242,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011227,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00161126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,410,6162,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00501656,7440
OBSERVER: xmlconnect0.0002188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0001181,0720
OBSERVER: log0.00291200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001119,1600
OBSERVER: pagecache0.0003118,6000
OBSERVER: persistent0.00078181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00041137,7840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,6320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3093100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.007669755,088786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001271,7040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001131,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002217,2000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0076131,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042415,667,3845,505,024
BLOCK: formkey0.00051126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002854,4880
BLOCK: root0.0004171,328262,144
BLOCK: head0.0003174,2400
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00019013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00041111,824262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5200
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,448262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0003167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00051112,3360
BLOCK: logged-usertop0.00191171,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036211,5920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.007962204,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001210964,9200
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,688262,144
BLOCK: global_messages0.0005181,5280
BLOCK: footer0.00041101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0011355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051234,528262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0013456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00061140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00051211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041160,6640
BLOCK: left.poll0.00051115,016262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041165,768262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051177,752262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00181106,448262,144
BLOCK: 0.0002156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00051164,856262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7200
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003168,0320
BLOCK: cookiealert0.00041130,552262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0007189,656262,144
BLOCK: category.products0.00421208,1600
BLOCK: product_list0.00071124,008262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00591691,408786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00097287,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036442,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059013,9360
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00101166,1520
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004171,720262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2494100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00443136,5200
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.239918,393,3448,650,752
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01201461,648524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004128,3120
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0004120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0005151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0010173,3360
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00271115,4720
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004121,1680
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01731746,016786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00602217,336262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0009144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00671310,808262,144
locale/currency0.003939199,960262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004143,0960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0003140,1600
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.03031590,200786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0009172,1680
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.087113,207,0963,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.059161,585,0081,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009198,168262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02016744,048524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02836357,832262,144
init_config_section:websites0.005211,728262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00776253,384262,144
OBSERVER: inventory0.00857337,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001814,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,0160
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001121,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00454355,136262,144
OBSERVER: catalogrule0.00434352,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00081121,6160
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.067312,440,7682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00401392,696524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00781418,848262,144
OBSERVER: review0.00771415,872262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0020120,2480
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00401242,144262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00271218,424262,144
OBSERVER: tax0.0008158,784262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0007167,5040
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.04511482,832524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0025112,5840
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002314,9120
CACHE_URL0.00701168,368262,144