0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 3

Cranmanosa močové cesty a imunita - 500 ml

Doplněk stravy v tekuté formě Brusinko-kopřivový sirup s manózou. Extrakt z kopřivy podporuje fyziologickou funkci močových cest vylučování vody z těla. Podporuje tak pročistění organismu. Extrakt z plodu brusinky má antioxidační efekt, který podporuje přirozenou obranyschopnost.

298 Kč
bez DPH 259 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 14.100.

Naturprodukt Izofet na odvodnění - 30 cps

Doplněk stravy. Bylinný přípravek. Na odvodnění a odstranění přebytečné vody z těla. Podporuje normální funkce močové soustavy a ledvin.

226 Kč
bez DPH 197 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.620.

Naturprodukt Izofet Slim ke kontrole hmotnosti - 30 cps

Ke kontrole hmotnosti, pro pocit sytosti. Černý pepř přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Rohovník přispívá k pocitu sytosti. Ruducha mořská řasa přispívá k pocitu sytosti. Kelpa mořská řasa přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a podporuje hubnutí. Chia semínka ve složení pro svůj obsah bílkovin. Gymnéma lesní přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

219 Kč
bez DPH 190 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.6200
Nastavit sestupně
na stránku
- / 3
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20409240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3611100
mage::app::init::system_config0.0010127,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0006192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7920
mage::app::init::stores0.008111,203,1841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00251466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00061037,200262,144
init_config_section:stores_default0.002412,2080
mage::app::init_front_controller0.00211168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00161101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011136,368262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002312,0240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001161,2400
mage::dispatch::routers_match0.3369100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013912,360,7602,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011227,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00141126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005611,410,5922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00551656,7760
OBSERVER: xmlconnect0.0002188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0001181,0720
OBSERVER: log0.00331200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001119,1600
OBSERVER: pagecache0.0003118,6000
OBSERVER: persistent0.00078181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00041137,8160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3218100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008269755,192786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001291,8000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001141,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003217,2000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0002110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0153131,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001716560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.046115,667,1205,505,024
BLOCK: formkey0.00071126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003854,4880
BLOCK: root0.0007171,336262,144
BLOCK: head0.0005174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00029013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031320,0320
BLOCK: js_cookies0.0006167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00071111,800262,144
BLOCK: global_notices0.0006165,5200
BLOCK: header0.0006166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0004167,448262,144
BLOCK: top.links0.0006167,9040
BLOCK: store_language0.0005167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00081112,3360
BLOCK: logged-usertop0.00341171,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036211,5920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.008562204,0320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001111166,1040
BLOCK: top.container0.0006157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0006165,688262,144
BLOCK: global_messages0.0006181,5280
BLOCK: footer0.00041101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0010355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051234,552262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0012456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00061140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00051211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041160,6640
BLOCK: left.poll0.00041115,016262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041165,760262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,736262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00221106,448262,144
BLOCK: 0.0002156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00041164,856262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7200
BLOCK: currencymanager.js.config0.0002165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003168,0320
BLOCK: cookiealert0.00041130,552262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0008189,640262,144
BLOCK: category.products0.00391208,1200
BLOCK: product_list0.00061124,032262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00481691,360786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00097487,5280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059114,0800
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00101166,1600
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004171,728262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2488100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00413136,5200
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.239518,483,6648,650,752
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01171461,608524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004128,2960
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0003120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0005151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0009173,3360
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00321115,4640
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004121,1680
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01631746,008786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00562217,344262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0001210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0007144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00651310,792262,144
locale/currency0.003845200,232262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004143,0960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0003140,1600
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.03091590,224786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0007172,2160
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.084413,207,1763,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.064271,679,1281,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0008198,176262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02417900,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02937365,496262,144
init_config_section:websites0.005211,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00797265,224262,144
OBSERVER: inventory0.00868349,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00011018,1840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001127,6240
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001141,1280
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00444355,000262,144
OBSERVER: catalogrule0.00434352,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00091121,6160
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.069612,529,5762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00371392,696524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00751428,432262,144
OBSERVER: review0.00741425,456262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0022128,7360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00371243,232262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00251219,320262,144
OBSERVER: tax0.0008158,9040
OBSERVER: bundle_observer0.0006167,5120
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.04871560,424786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0023112,5040
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002014,8080
CACHE_URL0.00711171,048262,144