0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2

Rugard Vitaminové tělové mléko - 200 ml

Tělové mléko pro normální až suchou pokožku. S vitaminy A, C, B3, E a vůní citrusových plodů je ideální vitaminovou a hydratační péčí. Jemně posiluje strukturu pokožky a intenzivně pečuje po dlouhou dobu. Pro jemnou a hebkou pokožku. Vitamin E podporuje schopnost pokožky vázat vlhkost a působit antioxidačně. Vitamin B3 zmenšuje ztráty vlhkosti a zrychluje buněčnou obnovu. Bambucké máslo a avokádový olej intenzivně pečují o pokožku. Dermatologicky testováno. Bez parabenů.

324 Kč
bez DPH 268 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 80.1020

Rugard Urea 10% regenerační tělové mléko - 200 ml

Obzvláště efektivní regenerační tělové mléko pečuje o citlivou, suchou pokožku náchylnou ke svědění. Má zklidňující účinek, jemně regeneruje a pokožka je následně hebká. Pro uvolňující pocit pokožky. Urea váže vlhkost, vzácná mandlová a meruňková jádra a avokádový olej pečují o pokožku a vyhlazují ji. Bez parabenů, parfému a barviv. Dermatologicky testováno.

369 Kč
bez DPH 305 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 80.121.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20607648
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5336100
mage::app::init::system_config0.0009127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.007111,7920
mage::app::init::stores0.006211,203,2001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00171466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006986,960262,144
init_config_section:stores_default0.002112,2080
mage::app::init_front_controller0.00151168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00121101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0002156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0001143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010136,376262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002291,9280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001151,1920
mage::dispatch::routers_match0.5119100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012312,360,8162,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012227,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00121126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,410,6402,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00491656,7600
OBSERVER: xmlconnect0.0002188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0001181,0720
OBSERVER: log0.00311200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001119,1600
OBSERVER: pagecache0.0003118,6000
OBSERVER: persistent0.00088181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00031137,8000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002186,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4987100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.009670755,864524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001271,7040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001131,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003217,2000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0002110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0095131,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.039915,669,2405,505,024
BLOCK: formkey0.00041126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002854,4880
BLOCK: root0.0004171,328262,144
BLOCK: head0.0003174,2400
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00019013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00031111,800262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5200
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,448262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0003167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00041112,3440
BLOCK: logged-usertop0.00181171,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036311,7760
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.007863206,4480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001311065,5120
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,712262,144
BLOCK: global_messages0.0004181,5280
BLOCK: footer0.00031101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0002156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0010355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051234,528262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0011456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00061140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00041211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041160,6640
BLOCK: left.poll0.00041115,016262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041165,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,728262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00141106,448262,144
BLOCK: 0.0002156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00051164,880262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7200
BLOCK: currencymanager.js.config0.0002165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0002168,0320
BLOCK: cookiealert0.00031130,568262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0007189,640262,144
BLOCK: category.products0.00411209,9440
BLOCK: product_list0.00071124,040262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00501691,368786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00097287,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059013,9360
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091166,1600
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004171,720262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.4377100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00483136,5200
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.427818,681,4648,912,896
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01131461,680524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003128,3120
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0003126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0003120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0005151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0009173,3360
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00221115,4720
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004121,1920
frontend/default/webdevel/template/page/html/notices.phtml0.001612,4320
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.02481746,016786,432
DISPATCH EVENT:custom_quote_process0.001552,3440
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0008132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00752217,352262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0016144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00821310,776262,144
locale/currency0.004839199,928262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004143,0800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0003140,1600
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.03421590,248786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0009172,2880
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.106313,206,9603,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.071861,652,7681,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0011198,160262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02436850,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03386357,320262,144
init_config_section:websites0.008111,728262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00876253,384262,144
OBSERVER: inventory0.00967337,008524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001814,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,0160
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001121,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00564354,944524,288
OBSERVER: catalogrule0.00544352,568524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00101121,6720
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.212312,728,1282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00531392,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01041422,504262,144
OBSERVER: review0.01041419,528262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0028120,6960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00531245,312262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00401221,592262,144
OBSERVER: tax0.0019161,8880
OBSERVER: bundle_observer0.0007167,5840
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.18381766,280786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0027112,5840
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002414,9120
CACHE_URL0.00711169,272262,144