0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2

NCE Natur Collagen Expert Beauty - 30sáčků

Doplněk stravy, bylinný přípravek s kolagenem a se sladidly Kombinace mořského hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, vzácných rostlinných extraktů a vitaminů pro normální stav pokožky. - jedinečné složení - s velmi chutnou malinovou příchutí - kúra na jeden měsíc

990 Kč
bez DPH 861 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.900.

NCE Beauty + Hedvábné liftingové sérum zdarma - 1 sada

NCE Beauty je doplněk stravy, bylinný přípravek s kolagenem a se sladidly, 30 sáčků po 5 000 mg v jednom balení. Kombinace mořského hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, vzácných rostlinných extraktů a vitaminů pro normální stav pokožky. - jedinečné složení - s velmi chutnou malinovou příchutí - s vynikající rozpustností - s přímým pozitivním vlivem na vlasy i nehty (kožní adnexa) - kúra na jeden měsíc Limitovaná nabídka, ve které je možno zcela zdarma získat kosmetický přípravek Balsamis matující liftingové sérum s hedvábím a kyselinou hyaluronovou v původní ceně 534,- Kč. Sérum zvenčí regeneruje pokožku tváře, šíje a dekoltu a je ynikající i jako podklad pod make-up. Zjemňuje a zmatňuje pleť, vyhlazuje vrásky,zmenšuje viditelnost pórů, zabraňuje usazování make-upu a vytváří sametový pocit hebkosti. Vhodný i jako balzám při úpravě suchých a poškozených konečků vlasů.

990 Kč
bez DPH 861 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 98.6223
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19938832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2861100
mage::app::init::system_config0.0009127,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.005211,7920
mage::app::init::stores0.007711,203,1841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00261466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005966,864262,144
init_config_section:stores_default0.002112,2080
mage::app::init_front_controller0.00191168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011136,368262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001251,7360
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001151,1920
mage::dispatch::routers_match0.2635100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013212,360,7602,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011227,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00151126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,410,5922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521656,7760
OBSERVER: xmlconnect0.0002188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0001181,0720
OBSERVER: log0.00301200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001119,1600
OBSERVER: pagecache0.0004118,6000
OBSERVER: persistent0.00078181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00041137,8160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2491100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00574706,288524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001231,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001131,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0002110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004131,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.040915,667,1205,505,024
BLOCK: formkey0.00051126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002854,4880
BLOCK: root0.0004171,336262,144
BLOCK: head0.0003174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00019013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00041111,800262,144
BLOCK: global_notices0.0004165,5200
BLOCK: header0.0004166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,448262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0003167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00051112,3360
BLOCK: logged-usertop0.00191171,280262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0013260,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00054929,4000
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,688262,144
BLOCK: global_messages0.0005181,5280
BLOCK: footer0.00041101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0011355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051234,552262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0013456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00061140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00061211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041160,6640
BLOCK: left.poll0.00041115,016262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041165,760262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,736262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00171106,448262,144
BLOCK: 0.0002156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00041164,856262,144
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003168,0320
BLOCK: cookiealert0.00041130,552262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0006189,640262,144
BLOCK: category.products0.00371208,1200
BLOCK: product_list0.00061124,032262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00441691,360786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00097287,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036442,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059013,9360
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091166,1600
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005171,728262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0006174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1974100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00413035,4560
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.188418,015,3688,388,608
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01391461,608524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004128,2960
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0004120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0005151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0009173,3360
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00311115,4640
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004121,1680
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01651746,008786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00562217,344262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0008144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00661310,792262,144
locale/currency0.003839199,944262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004143,0960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,1600
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008171,9600
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.083113,206,8643,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.054261,622,2641,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0008198,160262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01806801,136524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02636357,248262,144
init_config_section:websites0.005611,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00736253,384262,144
OBSERVER: inventory0.00817337,008262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001814,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,0160
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00434355,040262,144
OBSERVER: catalogrule0.00414352,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00081121,6000
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.055212,595,8322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00371392,920524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00711419,640524,288
OBSERVER: review0.00701416,656524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0017120,8640
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00381242,232262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00251218,5760
OBSERVER: tax0.0007158,8800
OBSERVER: bundle_observer0.0006167,5840
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.03431520,448524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0021112,4880
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002114,8080
CACHE_URL0.00681168,912262,144