0 Kč0

Kontakty

Internetový obchod provozuje:

Naturprodukt CZ spol. s.r.o.

Na Viničkách 638

250 92 Šestajovice

: 484 01 722, Spisová značka: C 85864 vedená u Městského soudu v Praze

Středisko Naturlékárna

Mládežnická 9/1563

736 01 Havířov - Podlesí, Karviná

Kód lékárny: 87995102

Stav objednávky:

Beata Rokowska

Tel: +420 596 475 013

Email: beata.rokowska@naturpro.cz

Recepce a reklamace:

Alena Dudová

Tel: +420 596 475 014

Email: reklamace@naturpro.cz

Farmakovigilance, Odborná poradenská činnost:

RNDr. Eva Holubová

Tel:  +420 596 475 027

Email: eva.holubova@naturpro.cz

Technická podpora, hlášení poruch

Petr Frkal

Tel: +420 596 475 020

Email: petr.frkal@naturpro.cz

[profiler]
Memory usage: real: 31981568, emalloc: 31531368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3385100
mage::app::init::system_config0.0020192,7120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371447,048524,288
mage::app::init::config::load_cache0.008011,8080
mage::app::init::stores0.026613,713,6643,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005168,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.013011,903,8801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005685,7040
init_config_section:stores_default0.002512,224262,144
mage::app::init_front_controller0.00421391,872262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00301273,736262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008197,4800
OBSERVER: cms0.0003123,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.00081112,928262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0019163,0160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001171,2880
mage::dispatch::routers_match0.2731100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027213,990,2804,194,304
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.00101121,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0016264,0880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00371373,184524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011171,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,604,4402,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.012411,597,536524,288
OBSERVER: security_domain_policy0.0004119,2480
OBSERVER: xmlconnect0.00211387,6720
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.00171345,9600
OBSERVER: log0.00421331,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0007185,4960
OBSERVER: pagecache0.0007142,0000
OBSERVER: persistent0.00328540,320262,144
OBSERVER: persistent_session0.0005150,816262,144
OBSERVER: persistent_quote0.00121207,5200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.00071104,4400
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.2400100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,1920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006157,3200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005152,8880
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0004125,3760
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.050717,112,6887,077,888
BLOCK: formkey0.00211353,960524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004713,928262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003713,9120
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002713,8960
BLOCK: root0.00081100,3840
BLOCK: head0.00091156,5840
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00017210,5200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011321,4240
BLOCK: js_cookies0.0004175,8320
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,9360
BLOCK: after_body_start0.00071129,392262,144
BLOCK: global_notices0.0005172,9840
BLOCK: header0.0005185,9920
BLOCK: custom_currency_selector0.0005186,648262,144
BLOCK: top.links0.00061104,4720
BLOCK: store_language0.00061101,4080
BLOCK: catalog.topnav0.00161215,928262,144
BLOCK: logged-usertop0.00101163,896262,144
BLOCK: top.container0.0005173,4160
BLOCK: breadcrumbs0.0005180,1200
BLOCK: global_messages0.00101143,312262,144
BLOCK: footer0.00071123,3280
BLOCK: newsletter0.0004174,176262,144
BLOCK: core_profiler0.0005173,7040
BLOCK: cms_footer_links0.0004167,2000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333391,8641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032515,5040
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0006190,6560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141355,5520
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00204114,6720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004163,232262,144
BLOCK: return_link0.00091159,864262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131293,400262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211420,392262,144
BLOCK: left.poll0.00101184,624262,144
BLOCK: tags_popular0.0005183,1920
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081205,288262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005196,9360
BLOCK: google_analytics0.0005199,096262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005189,7760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00101249,656262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005178,8160
BLOCK: inject_new0.00291313,440262,144
BLOCK: 0.0005176,2320
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00331661,440786,432
BLOCK: currencymanager.js.config0.0004177,3840
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0005180,9600
BLOCK: cookiealert0.00061145,0080
BLOCK: cms_page0.00111108,744262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006195,7840
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.1837100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002412,4720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00362330,4880
frontend/default/webdevel/template/page/1column.phtml0.1754111,729,93612,058,624
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01701838,096786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017812,3200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003402,4240
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00131119,760262,144
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0006130,5120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0007144,5760
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0009172,8880
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.00181169,096262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0022131,3520
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006135,784262,144
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.030212,412,9762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003152,5520
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00602299,7120
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002211,3920
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0013172,6640
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.016011,405,1201,572,864
locale/currency0.010027910,2401,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014194,304262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013191,208262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0009172,7600
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.107117,326,1447,602,176
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00221255,656262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00122127,720262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.053443,866,9683,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00161208,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046142,8480
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0002578,8800
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00914555,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.031541,969,0241,835,008
init_config_section:websites0.005911,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00794751,0881,048,576
OBSERVER: inventory0.00784748,6401,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00434358,984524,288
OBSERVER: catalogrule0.00424356,512524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00081124,1760
CACHE_URL0.00601151,336262,144