0 Kč0

Recyklační příspěvek

Recyklační příspěvek na daňovém dokladu

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že od 1.1.2021 vzešel v platnost nový zákon č. 542/2020 Sb., který uvádí v § 73 nové povinnosti při prodeji nového elektrozařízení. Na základě tohoto ustanovení bude při prodeji elektrozařízení odděleně uváděn na daňovém dokladu recyklační příspěvek.

Celková částka objednávky je o tento příspěvek navyšována.

Výše recyklačních příspěvků u jednotlivých zařízení:

Kód Název Recyklační příspěvek bez DPH/ks
95.002. Bezkontaktní teploměr AGU NC8 1,68 Kč
95.003. Chytrý indikátor teploty AGU STI2 0,42 Kč
95.004. Membránový inhalátor AGU N8 1,68 Kč
95.005. Nosní odsávačka hlenů AGU NS19 1,68 Kč
95.006. Nosní odsávačka hlenů AGU NS12 1,68 Kč
95.007. Chytrá dětská váha se stadiometrem AGU BSS1 3,05 Kč
95.008. Přístroj na přípravu kojeneckého mléka AGU PMBF2 3,05 Kč
95.009. Kuchyňský robot AGU FP7 3,05 Kč
95.010. Multifunkční rychlovarná konvice AGU EC6 3,05 Kč
95.011. Chytré přírodní světlo AGU SUN1 2,00 Kč
95.012. Teploměr do vany AGU TB4 0,42 Kč
95.013. GPS hodinky pro děti AGU G2 1,26 Kč
95.014. Infračervený teploměr AGU IHE3 1,68 Kč
95.015. Infračervený teploměr AGU SHE7 1,68 Kč
95.016. Kompresorový inhalátor AGU N3 1,68 Kč
95.017. Mini Kuchyňský robot AGU MFP6 3,05 Kč
[profiler]
Memory usage: real: 31981568, emalloc: 31578960
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3336100
mage::app::init::system_config0.0017192,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361447,064524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006011,8080
mage::app::init::stores0.024613,713,2243,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006168,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.011611,903,5761,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005685,7040
init_config_section:stores_default0.002212,224262,144
mage::app::init_front_controller0.00401391,904262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00281273,760262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008197,4560
OBSERVER: cms0.0003123,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.00081113,016262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014162,9920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001171,2880
mage::dispatch::routers_match0.2748100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.024813,990,2004,194,304
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.00091121,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015264,0880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00351372,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010171,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,604,4642,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011611,597,544524,288
OBSERVER: security_domain_policy0.0003119,2480
OBSERVER: xmlconnect0.00191387,6560
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.00161345,9440
OBSERVER: log0.00401332,0160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0006185,5040
OBSERVER: pagecache0.0006142,0000
OBSERVER: persistent0.00308540,240262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006150,824262,144
OBSERVER: persistent_quote0.00101207,4960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.00061104,3920
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.2454100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,1920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005157,3200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004152,8880
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0004125,3760
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.047317,112,7287,077,888
BLOCK: formkey0.00191354,000524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004713,928262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003713,9120
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002713,8960
BLOCK: root0.00071100,3840
BLOCK: head0.00081156,608262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00017210,5200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011321,4160
BLOCK: js_cookies0.0005175,8320
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,9360
BLOCK: after_body_start0.00061129,368262,144
BLOCK: global_notices0.0004172,9840
BLOCK: header0.0005185,9920
BLOCK: custom_currency_selector0.0005186,648262,144
BLOCK: top.links0.00061104,4720
BLOCK: store_language0.00051101,4080
BLOCK: catalog.topnav0.00151215,928262,144
BLOCK: logged-usertop0.00091163,912262,144
BLOCK: top.container0.0005173,4160
BLOCK: breadcrumbs0.0005180,1200
BLOCK: global_messages0.00101143,360262,144
BLOCK: footer0.00061123,3280
BLOCK: newsletter0.0004174,160262,144
BLOCK: core_profiler0.0004173,7040
BLOCK: cms_footer_links0.0004167,2000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00313392,008786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032515,5040
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0006190,6880
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141355,552262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00194114,6720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004163,232262,144
BLOCK: return_link0.00081159,888262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121293,376262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00181420,416262,144
BLOCK: left.poll0.00101184,640262,144
BLOCK: tags_popular0.0006183,1920
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071205,280262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004196,9360
BLOCK: google_analytics0.0005199,120262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004189,7760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00091249,640262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004178,8160
BLOCK: inject_new0.00261313,328262,144
BLOCK: 0.0004176,2160
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00301661,296786,432
BLOCK: currencymanager.js.config0.0004177,3840
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0004180,9280
BLOCK: cookiealert0.00061145,0160
BLOCK: cms_page0.00111108,736262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005195,7840
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.1929100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002412,4720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00352330,4880
frontend/default/webdevel/template/page/1column.phtml0.1832111,752,40012,058,624
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01581838,152786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017812,3200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002402,4240
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00121119,736262,144
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0006130,5040
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0006144,5920
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0009172,8880
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.00181169,136262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0022131,3520
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0007135,816262,144
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.026912,412,8882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003152,5120
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00572299,680262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002211,3920
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0012172,6640
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.013511,405,1361,572,864
locale/currency0.008127910,2161,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0010194,312262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0009191,216262,144
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008172,7360
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.116817,325,8407,602,176
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00231255,648262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00152127,712262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.062943,866,8883,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00161208,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036142,8480
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0002578,8800
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01414555,2480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.034241,968,9922,097,152
init_config_section:websites0.005211,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00864751,0241,048,576
OBSERVER: inventory0.00844748,5761,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00464359,008262,144
OBSERVER: catalogrule0.00454356,536262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00091124,1680
CACHE_URL0.00721171,600262,144