0 Kč0

Věrnostní program

Vítejte v našem věrnostním programu.

Našich pravidelných zákazníku si velice vážíme, a proto jsme pro Vás vytvořili věrnostní program, který Vám zpříjemní nákupy v Našem internetovém obchodu.

Sbírejte Naturálie s Natíkem. 

Plaťte v Naturáliích a šetřete své peníze.

 

„50 Naturálií za registraci“

 

Jak to vlastně funguje?

 

Věrnostní program je určen pouze pro registrované zákazníky (odkaz na registraci). Při registraci získáváte automaticky 50 Naturálií. Užívání věrnostního programu je velice jednoduché. Za každý nákup a aktivitu v Našem internetovém obchodu Vám budou přičítány Naturálie na Váš účet (Foto účtu s body). Tyto Naturálie poté můžete uplatnit v košíku při dalších nákupech, kde si budete moci vybrat, zda nákup uhradíte v penězích, v Naturáliích nebo část nákupu v Naturáliích a zbytek v penězích. (foto košíku při placení – výběr body/peníze). Cena v Naturáliích je uvedená u produktu (foto produktu s cenami). Nákup za Naturálie lze uplatnit také na zlevněné zboží. Naturálie nelze uplatnit na platbu za dopravu. Naturálie nezískáváte pouze za nákup, ale také za aktivitu. Takže hodnoťte, piště recenze, účastněte se anket, doporučujte nás svým známým a užívejte si výhody, které Vám věrnostní program přináší. Recenze a hodnocení mohou přidávat pouze registrovaní zákazníci.

Za co všechno mohu získat Naturálie?

 

Registrace 50 N
Nákup Za každých 10 Kč = 1 N
Účast v anketě 2 N
Hodnocení produktu 2 N
Komentář k produktu 5 N
Doporučení známému 10 N
Přihlášení k newslettru  10 N
[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 15435776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2239100
mage::app::init::system_config0.0010127,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7920
mage::app::init::stores0.007111,203,1841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00211466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004685,5200
init_config_section:stores_default0.002212,2080
mage::app::init_front_controller0.00191168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00151101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012133,248262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001171,2240
mage::dispatch::routers_match0.2010100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013912,360,3842,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012227,0240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00161126,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,410,6562,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00571656,5600
OBSERVER: xmlconnect0.0003188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0002181,0720
OBSERVER: log0.00331199,8400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002119,1600
OBSERVER: pagecache0.0003118,5600
OBSERVER: persistent0.00088181,8080
OBSERVER: persistent_quote0.00051137,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,5440
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.1851100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,0560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0002110,6480
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0004125,3040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.028114,339,2003,932,160
BLOCK: formkey0.00051126,7040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003713,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002713,8160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002713,8160
BLOCK: root0.0005171,3200
BLOCK: head0.0003174,232262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00017210,5040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,1920
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00041111,8000
BLOCK: global_notices0.0003165,512262,144
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,4480
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0003167,856262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00051112,3360
BLOCK: logged-usertop0.0004184,4960
BLOCK: top.container0.0003157,632262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,6800
BLOCK: global_messages0.0005181,5280
BLOCK: footer0.00041101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,8240
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00143102,616262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032515,2080
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,6560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051234,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0013456,7600
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00071140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00051211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051160,664262,144
BLOCK: left.poll0.00041115,0160
BLOCK: tags_popular0.0003167,0800
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041165,880262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003185,2560
BLOCK: google_analytics0.0003167,920262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0720
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051177,744262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00171106,4480
BLOCK: 0.0002156,152262,144
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00071272,272262,144
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,9600
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003167,5200
BLOCK: cookiealert0.00041130,448262,144
BLOCK: cms_page0.0009176,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,3200
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.1531100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001412,3760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00362327,9440
frontend/default/webdevel/template/page/1column.phtml0.144615,783,3365,767,168
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01221458,096524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017811,1440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002402,3280
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005127,7840
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004126,8960
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0004120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0006151,5840
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0010172,304262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0021126,9120
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,1280
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01711751,088786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00492219,944262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0009144,8480
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00741314,920262,144
locale/currency0.004327203,512262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006147,2480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005144,2960
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0009171,9760
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.093913,607,3843,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0011195,6640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0009278,0320
__EAV_LOAD_MODEL__0.045041,664,7601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009198,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036140,3440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0002578,8640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01304540,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02204341,824262,144
init_config_section:websites0.005511,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00554229,432262,144
OBSERVER: inventory0.00534227,008262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00524355,256524,288
OBSERVER: catalogrule0.00504352,880524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00081121,592262,144
CACHE_URL0.00641154,888262,144