0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2

NCE Natur Collagen Expert Beauty - 30sáčků

Doplněk stravy, bylinný přípravek s kolagenem a se sladidly Kombinace mořského hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, vzácných rostlinných extraktů a vitaminů pro normální stav pokožky. - jedinečné složení - s velmi chutnou malinovou příchutí - kúra na jeden měsíc

990 Kč
bez DPH 861 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.900.

NCE Natur Collagen Expert Mobility - 30sáčků

Doplněk stravy, bylinný přípravek s kolagenem a se sladidly Kombinace vepřového hydrolyzovaného kolagenu a vzácných rostlinných extraktů pro normální stav a pohyblivost kloubů. - jedinečné složení - s velmi chutnou jahodovou příchutí - kúra na jeden měsíc

990 Kč
bez DPH 861 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.901.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19895768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3261100
mage::app::init::system_config0.0011127,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.006611,7920
mage::app::init::stores0.007511,203,1841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00231466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006966,864262,144
init_config_section:stores_default0.002312,2080
mage::app::init_front_controller0.00191168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011136,368262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002251,7360
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001151,1920
mage::dispatch::routers_match0.3015100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013912,360,8002,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011227,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00161126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,410,6242,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00591656,7600
OBSERVER: xmlconnect0.0003188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0002181,0720
OBSERVER: log0.00351200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002119,1600
OBSERVER: pagecache0.0003118,6000
OBSERVER: persistent0.00088181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00051137,8000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2865100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00584706,312524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001231,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001131,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002116,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004131,2400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.049215,667,2165,505,024
BLOCK: formkey0.00051126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002854,4880
BLOCK: root0.0004171,328262,144
BLOCK: head0.0003174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00029013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00041111,800262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5200
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,472262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0004167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00071112,3360
BLOCK: logged-usertop0.00221171,264262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0014260,7200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00064929,4000
BLOCK: top.container0.0004157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0004165,688262,144
BLOCK: global_messages0.0006181,5280
BLOCK: footer0.00051101,3600
BLOCK: newsletter0.0004165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0004156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0004157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0002124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081234,552262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0014456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004156,6800
BLOCK: return_link0.00081140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00081211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061160,6640
BLOCK: left.poll0.00051115,016262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061165,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0004172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071177,736262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004167,0960
BLOCK: inject_new0.00201106,448262,144
BLOCK: 0.0003156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00091164,880262,144
BLOCK: currencymanager.js.config0.0003165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0004168,0320
BLOCK: cookiealert0.00061130,552262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0008189,656262,144
BLOCK: category.products0.00411208,1520
BLOCK: product_list0.00091124,056262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00571691,360786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00117287,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059013,9360
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00121166,1520
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006171,720262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0006174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2264100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00473035,4560
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.216817,973,9048,126,464
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01491461,576524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005128,2960
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0004120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0006151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0011173,328262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00361115,4800
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005121,1920
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01801746,040786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00602217,336262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0009144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00731310,808262,144
locale/currency0.004239199,960262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004143,1200
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,1600
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0010171,9840
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.095613,206,9523,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.063261,583,8961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0011198,160262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01946743,256524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03196357,560262,144
init_config_section:websites0.008411,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00726253,384262,144
OBSERVER: inventory0.00827337,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001814,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,0160
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00524355,072262,144
OBSERVER: catalogrule0.00504352,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00101121,6160
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.065512,554,9762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00521392,944524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00841418,920524,288
OBSERVER: review0.00831415,936524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0019120,1360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00451242,264262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00311218,6240
OBSERVER: tax0.0009158,8240
OBSERVER: bundle_observer0.0008167,6400
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.03861481,128524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0025112,4560
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002314,7840
CACHE_URL0.00701167,232262,144