0 Kč0
Královská péče APISERUM manufaktury B.W.NOBIS je díky hlavní účinné složce - mateří kašičce inovativní kosmetickou řadou, určenou především pro citlivou pokožku. "GELLÉ ROYALE" je prastarý název pro mateří kašičku, ta totiž byla v minulosti velmi těžko dostupná, a proto se dala považovat za tzv. výsadu králů, nyní bude také výsadou pro vás. Mateří kašička pochází z kontrolovaných, tradičních včelích chovů a je obohacena o extrakty z kaštanu, růže, vilínu, květů pomeranče, mořských řas a mnoho dalších biologicky aktivních látek, které zajišťují omlazující účinek a zklidňují podrážděnou pleť díky 66 let staré receptuře.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 1

Vavřínové mýdlo - 200 g

Tradiční ALEPPO mýdlo s vavřínovým olejem 30% má regenerační a zvláčňující účinky. Je 100% přírodní, neobsahuje parabeny, konzervanty ani jiné látky. Je možné ho použít na obličej, pokožku celého těla, dokonce i na vlasy. Vyrábí se z rostlinných olejů, konkrétně vavřínového a olivového, jejichž kombinace nevysušuje pokožku a nedráždí ji ani v případě kožních onemocnění. Vavřínový olej má antiseptické vlastnosti, mírní alergické projevy a pečuje o podrážděnou pokožku. Olivový olej obsahuje vitamíny a minerály, které navrací pokožce pružnost, zdraví, lesk a sílu.

227 Kč
bez DPH 188 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 82.120.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 1
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 21233664, emalloc: 20784784
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4384100
mage::app::init::system_config0.0008127,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0006192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.004911,7920
mage::app::init::stores0.007511,203,1841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00231466,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005966,864262,144
init_config_section:stores_default0.002112,2080
mage::app::init_front_controller0.00191168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00141101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0002143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011136,368262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002291,9280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001151,1920
mage::dispatch::routers_match0.4163100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013412,360,8002,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012227,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00151126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,410,6242,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00541656,7600
OBSERVER: xmlconnect0.0003188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0002181,0720
OBSERVER: log0.00311200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001119,1600
OBSERVER: pagecache0.0003118,6000
OBSERVER: persistent0.00088181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00041137,8000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003186,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4018100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008669755,192786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002251,6080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001121,0400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002217,2000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0003110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0242131,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.040015,667,2645,505,024
BLOCK: formkey0.00051126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002854,4880
BLOCK: root0.0004171,352262,144
BLOCK: head0.0003174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00019013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00031111,824262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5200
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,448262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0003167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00041112,3360
BLOCK: logged-usertop0.00201171,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036211,5920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.007562204,0320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001110763,7360
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,680262,144
BLOCK: global_messages0.0004181,5280
BLOCK: footer0.00041101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0011355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051234,552262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0012456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00061140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00051211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051160,6640
BLOCK: left.poll0.00041115,016262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041165,760262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,760262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00161106,448262,144
BLOCK: 0.0003156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00051164,880262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7200
BLOCK: currencymanager.js.config0.0002165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0003168,0320
BLOCK: cookiealert0.00041130,552262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0007189,656262,144
BLOCK: category.products0.00361208,1280
BLOCK: product_list0.00071124,032262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00501691,376786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00137391,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036542,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003390265,600262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091166,1600
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004171,720262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3265100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00423136,5200
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.317918,862,7369,175,040
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01141461,592524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004128,2960
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0004126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0003120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0005151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0010173,3360
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00321115,4800
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004121,1680
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01771746,032786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00612217,336262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0009144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00701310,808262,144
locale/currency0.004033199,672262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004143,1200
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004140,1600
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.02971590,272786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008172,2000
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.090013,206,9283,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.053351,526,4241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009198,168262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01815642,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02465349,832262,144
init_config_section:websites0.004811,728262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00635241,536262,144
OBSERVER: inventory0.00706324,224524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001611,0800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001106,4080
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001109360
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00504355,032262,144
OBSERVER: catalogrule0.00494352,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00071121,6000
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.139112,911,4322,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0011110,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00411392,160524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00941412,520262,144
OBSERVER: review0.00931409,544262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0027111,8320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00451244,200262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00331220,776262,144
OBSERVER: tax0.0016161,8560
OBSERVER: bundle_observer0.0006167,5840
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.11271675,416786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0022112,4720
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.001814,8000
CACHE_URL0.00651165,8320