0 Kč0

PHARMALIFE

Společnost PHARMALIFE RESEARCH byl založena roku 1997. Řídí se filozofií na konceptu "moderní fytoterapie„. Cílem je nabídnout přírodní, bezpečné a účinné přípravky pro prevenci, péči a zdraví těla, bez vedlejších účinků typických pro syntézu léků. Neustálý výzkum profesionálů zaručuje vysokou kvalitu výroby – certifikáty. Jejich produkty jsou ve více jak 40 zemích světa.

Výběru neodpovídá žádná položka.

LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 36700160, emalloc: 35972504
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3832100
mage::app::init::system_config0.0018192,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331447,088524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005111,8080
mage::app::init::stores0.022913,713,5683,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005168,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010711,903,7121,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005886,6640
init_config_section:stores_default0.002312,224262,144
mage::app::init_front_controller0.00381391,920262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00271273,760262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008197,4800
OBSERVER: cms0.0003123,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.00071113,040262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0017166,4080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002281,9440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1760
mage::dispatch::routers_match0.3280100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027713,989,9204,194,304
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.00101121,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015264,2960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00361373,168524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010171,952524,288
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,604,3362,621,440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.013011,596,960524,288
OBSERVER: security_domain_policy0.0003119,2480
OBSERVER: xmlconnect0.00311387,6400
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.00261345,9280
OBSERVER: log0.00401332,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0007185,5040
OBSERVER: pagecache0.0007141,9920
OBSERVER: persistent0.00318539,736262,144
OBSERVER: persistent_session0.0005150,8320
OBSERVER: persistent_quote0.00111207,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.00061104,5840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2970100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008469764,648786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001231,5760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003217,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006157,2320
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005152,8160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0006131,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.063318,980,9288,912,896
BLOCK: formkey0.00201353,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003864,6480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003854,5680
BLOCK: root0.00091100,440262,144
BLOCK: head0.00091156,6000
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00019013,1120
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011321,4240
BLOCK: js_cookies0.0005175,8320
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,9360
BLOCK: after_body_start0.00061129,3920
BLOCK: global_notices0.0005172,992262,144
BLOCK: header0.0006185,9680
BLOCK: custom_currency_selector0.0005186,6480
BLOCK: top.links0.00061104,496262,144
BLOCK: store_language0.00061101,4080
BLOCK: catalog.topnav0.00141215,904262,144
BLOCK: logged-usertop0.00371443,104524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.00036211,6080
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.008962407,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00099155,1040
BLOCK: top.container0.0005173,4400
BLOCK: breadcrumbs0.0005180,1200
BLOCK: global_messages0.00111143,376262,144
BLOCK: footer0.00061123,3280
BLOCK: newsletter0.0005174,192262,144
BLOCK: core_profiler0.0004173,6960
BLOCK: cms_footer_links0.0004167,2000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00193157,672524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0006190,4640
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141355,528262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00184114,4080
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004163,224262,144
BLOCK: return_link0.00081159,8640
BLOCK: cart_sidebar0.00121293,344524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00171420,408262,144
BLOCK: left.poll0.00101184,624262,144
BLOCK: tags_popular0.0005183,1920
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071203,976262,144
BLOCK: google_analytics0.0005199,0800
BLOCK: wishlist_link0.0004189,800262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00091249,568262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004178,8160
BLOCK: inject_new0.00281313,384262,144
BLOCK: 0.0004176,224262,144
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00191387,032262,144
CORE::create_object_of::Codnitive_Sidenav_Model_Config0.0000111,7360
BLOCK: currencymanager.js.config0.0005176,872262,144
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0004181,4720
BLOCK: cookiealert0.00061145,144262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005198,8160
BLOCK: ajaxSlider0.0007194,0960
BLOCK: category.products0.00401217,400262,144
BLOCK: product_list0.00071130,008262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.007811,389,8081,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001573141,0400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046646,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004190277,056262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00081170,712262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004176,1440
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,9680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005195,7440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2197100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002462,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00402937,4960
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.2115113,354,32013,893,632
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01521841,832786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018913,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002442,8800
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00111120,256262,144
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0005130,4560
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0006144,5680
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0008172,9200
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.00171170,088262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00311244,824262,144
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006139,8720
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.026412,406,2962,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003152,5360
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00532297,080262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002211,3920
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0011172,6560
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.013711,399,0481,572,864
locale/currency0.008427904,072786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009188,1600
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008185,0640
frontend/default/webdevel/template/codnitive/sidenav/navigation.phtml0.02611608,536786,432
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0007172,7680
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.094316,234,1846,291,456
__EAV_LOAD_MODEL__0.046443,435,3683,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00151207,840524,288
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00844555,536524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.028641,968,8641,835,008
init_config_section:websites0.005911,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00744751,184786,432
OBSERVER: inventory0.00724748,736786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00444358,952262,144
OBSERVER: catalogrule0.00424356,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00071124,1840
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.023012,121,9842,097,152
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0017217,6480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00441446,112524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00251109,9840
OBSERVER: review0.00241106,8880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.001512,4080
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.0017110,5840
CACHE_URL0.00591150,944262,144