0 Kč0
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2

Silymarin forte 4 - Imunitní systém, Naturprodukt - 40 tbl

Doplněk stravy. Bylinný přípravek. Přispívá ke zdraví jater a imunitního systému Přípravek Silymarin forte 4 - Imunitní systém obsahuje silymarin (extrakt získaný ze semen ostropestřce mariánského) a vitamin D. Ostropestřec mariánský přispívá ke zdraví jater, trávení, čištění organismu, napomáhá udržení normální hladiny cukru v krvi a zdraví srdce. Vitamin D přispívá k udržení normálních svalových funkcí, kostí, zubů a normální funkci imunitního systému.

235 Kč
bez DPH 204 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.414.

Silymarin 250 mg + vitamin D3 80 + 10 tablet - 90 tbl

Doplněk stravy. Bylinný přípravek. Přispívá ke zdraví jater a imunitního systému. Přípravek obsahuje silymarin (extrakt získaný ze semen ostropestřce mariánského) a vitamin D. Ostropestřec mariánský přispívá ke zdraví jater, trávení, čištění organismu, napomáhá udržení normální hladiny cukru v krvi a zdraví srdce.

469 Kč
bez DPH 408 Kč
Skladem > 5 ks
Kód: 15.415.
Nastavit sestupně
na stránku
- / 2
LOADING...
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19915408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2789100
mage::app::init::system_config0.0044127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005192,9120
mage::app::init::config::load_cache0.006711,7920
mage::app::init::stores0.006011,203,1761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0001112,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00161466,408524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005966,864262,144
init_config_section:stores_default0.002112,2080
mage::app::init_front_controller0.00151168,6400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00121101,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0002156,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0001143,9360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011136,368262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001251,7360
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001151,2000
mage::dispatch::routers_match0.2544100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011612,360,7842,883,584
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Core_Layout0.0002132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011227,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00131126,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005129,5440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004511,410,6082,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00451656,7600
OBSERVER: xmlconnect0.0001188,3920
CORE::create_object_of::Mage_XmlConnect_Model_Observer0.0001181,0720
OBSERVER: log0.00281200,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001119,1600
OBSERVER: pagecache0.0002118,6000
OBSERVER: persistent0.00068181,7520
OBSERVER: persistent_quote0.00031137,8000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0002186,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2418100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00544706,312524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001231,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001131,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002116,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0002110,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004131,2400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.037415,667,1685,505,024
BLOCK: formkey0.00041126,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003864,5360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002854,4880
BLOCK: root0.0004171,328262,144
BLOCK: head0.0003174,2320
CORE::create_object_of::Codnitive_Extifcon_Model_Compiler0.00029013,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011320,0320
BLOCK: js_cookies0.0003167,2000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,5840
BLOCK: after_body_start0.00031111,808262,144
BLOCK: global_notices0.0003165,5200
BLOCK: header0.0003166,4000
BLOCK: custom_currency_selector0.0003167,448262,144
BLOCK: top.links0.0003167,9040
BLOCK: store_language0.0002167,8640
BLOCK: catalog.topnav0.00031112,3440
BLOCK: logged-usertop0.00171171,296262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0011260,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00054929,4000
BLOCK: top.container0.0003157,6320
BLOCK: breadcrumbs0.0003165,704262,144
BLOCK: global_messages0.0004181,5280
BLOCK: footer0.00031101,3600
BLOCK: newsletter0.0003165,824262,144
BLOCK: core_profiler0.0003156,8720
BLOCK: cms_footer_links0.0003157,2560
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0010355,1600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout -> setImgAlt0.0001124,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00041234,528262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0011456,4720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003156,6800
BLOCK: return_link0.00051140,5520
BLOCK: cart_sidebar0.00041211,792262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00031160,6640
BLOCK: left.poll0.00041115,024262,144
BLOCK: tags_popular0.0003167,0640
BLOCK: right.reports.product.compared0.00031165,760262,144
BLOCK: google_analytics0.0003167,9120
BLOCK: wishlist_link0.0003172,0640
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,728262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003167,0960
BLOCK: inject_new0.00151106,448262,144
BLOCK: 0.0002156,1520
BLOCK: codnitive.sidenav.left0.00041164,856262,144
BLOCK: currencymanager.js.config0.0002165,4480
BLOCK: inchoo_facebook_init0.0002168,0320
BLOCK: cookiealert0.00031130,568262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003185,7120
BLOCK: ajaxSlider0.0007189,640262,144
BLOCK: category.products0.00351208,1200
BLOCK: product_list0.00071124,056262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00421691,320786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00077287,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059013,9360
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00101166,1600
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005171,720262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005174,5680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003167,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1940100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002482,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00423035,4560
frontend/default/webdevel/template/page/2columns-left.phtml0.184417,992,7448,126,464
frontend/default/webdevel/template/page/html/head.phtml0.01141461,616524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019912,2880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002462,8720
frontend/default/webdevel/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003128,3200
frontend/base/default/template/autocompleteplus/inject_new.phtml0.0003126,8240
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/visitor.phtml0.0003120,1120
frontend/base/default/template/cadence/fbpixel/events.phtml0.0005151,5920
frontend/base/default/template/et_currencymanager/js.phtml0.0008173,336262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.00221115,4640
frontend/default/webdevel/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003121,1920
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.phtml0.01501746,040786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001132,9760
frontend/base/default/template/scandi/menumanager/menu.phtml0.00432217,352262,144
CORE::create_object_of::Scandi_MenuManager_Model_Resource_Item_Collection0.0002210,2640
frontend/default/webdevel/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0008144,8240
frontend/default/webdevel/template/page/html/header.cart.phtml0.00641310,792262,144
locale/currency0.003839199,944262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0003143,0800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0002140,1600
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0008171,9360
frontend/default/webdevel/template/callouts/left_col.phtml0.075513,207,0323,407,872
__EAV_LOAD_MODEL__0.047761,616,9921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009198,160262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01346797,352786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,4560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02566355,728262,144
init_config_section:websites0.005911,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00616253,384262,144
OBSERVER: inventory0.00697337,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001814,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,0160
DISPATCH EVENT:currency_convert_after0.0001121,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00434355,112262,144
OBSERVER: catalogrule0.00424352,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.00121121,6000
frontend/default/webdevel/template/catalog/category/view.phtml0.061312,573,4082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00371392,928524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00801460,800524,288
OBSERVER: review0.00791457,816524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0019120,472262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00401242,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00271218,5200
OBSERVER: tax0.0008158,8080
OBSERVER: bundle_observer0.0007167,5760
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list.phtml0.03871457,096524,288
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0025112,5040
frontend/default/webdevel/template/catalog/product/list/toolbar_bottom.phtml0.002314,8240
CACHE_URL0.00721168,280262,144